Для диверсифікації ризиків наша компанія в 2013 році запускає новий проект – власний виробничий комплекс з виготовлення поліпропіленових ниток BCF . Комплекс був оснащений сучасним обладнанням з використанням передових технологій в області виробництва поліпропіленової пряжі, що дозволяє нам виготовляти пряжу триколор. До кінця 2013 року ми замінили більше половини обсягів використаної нами нитки, на нитку власного виробництва.

У 2014 ми збільшили потужність комплексу, встановивши ще один екструдер для виробництва синтетичної нитки і вводимо в експлуатацію цех термофіксірованих ниток в якості BCF Heat-Set та BCF Friese (кручені і хвилясті нитки ), тим самим в повному обсязі забезпечуючи себе текстильним сировиною, і відкриваємо для себе новий ринок діяльності – виробництво текстильного сировини.

Завдяки прогресивному підходу до управління розвитком підприємства і впровадження нових технологій, наша компанія може виробляти великі обсяги синтетичних волокон. На сьогоднішній день виробничі потужності нашого підприємства дозволяють нам виробляти більше 7,5 млн. тон поліпропіленової BCF нитки в рік з подальшим доопрацюванням ВСF нитки до ниток типу Heat-Set , Friese , надаючи їм різні технічні характеристики.

Килимові нитки з поліпропілену призначені для килимів і килимових покриттів. Забезпечуючи високу якість і низьку собівартість виробів в порівнянні з натуральними, вони мають підвищену міцність, об’ємністю і малою щільністю, не роблять алергічного впливу на людину. Нитки кручені і каблірованние термофіксований Heat-Set та Friese – м’які на дотик, за формою вітка схожі на натуральну шерсть; надають виробам підвищену стійкість до деформацій.

Ключові властивості:

  • низька питома вага
  • підвищені об’ємність і міцність
  • м’якість, шерстеподібность
  • стійкість вітка
  • стійкість до абразивного зносу, забрудненню і деформації
  • не робить алергічного впливу
  • стійкі до цвілі, гниття.