Наша компанія виробляє широкий асортимент килимових виробів в якості BCF, Heat-Set і Frieze , а так само з використанням різної щільності вироби - від 150 000 до 1 000 000 ворсових пучків на м² .

Аналогічно ми пропонуємо широкий асортимент килимового покриття , який можна підібрати до дизайну будь-якого приміщення, оскільки цьому сприяє величезна доступна гамма відтінків, різноманітність малюнків і висота ворсу. Дивитися колекцію покриття.

Колекція «Gold»

У колекції представлені традиційні класичні та сучасні абстрактні дизайни і мотиви килимових виробів в доступному ціновому діапазоні з високою якістю виробництва і зносостійкості. Широкий асортимент дизайнів, різноманітність колірної гами, великий вибір розмірів і форм в колекції « Gold »


Колекція «Naturalle»

У колекції представлені килимові вироби з нерозрізним ворсом. В процесі виробництва нитки сплітаються особливим чином, створюючи неповторні візерунки і текстуру. Поверхня колекції « Naturalle » нагадує японські татамі, відомими також як циновка, традиційні килими, сплетені з стебло очерету, якими застеляють підлоги.


Колекція «Jeans»

Колекція Jeans - килими з нерозрізним ворсом яскравих меланжірованних квітів на поліпропіленовій основі, які не бояться вологи, завдяки чому можна їх використовувати поза приміщеннями. Колірна гамма дозволить підкреслити індивідуальність будь-якого інтер'єру.


Колекція «Trio»

У колекції «Trio» представлені кольорові килими з нерозрізним ворсом і килимові вироби. В процесі виробництва кольорові нитки сплітаються особливим чином, створюючи неповторні візерунки і текстуру килимів. Завдяки різноманітності кольорів колекція ідеально впишеться в Ваш інтер'єр і підкреслить індивідуальність власника.


Колекція «Daffi»

У колекції Daffi представлені килими і килимові вироби в якості Frieze , особливий тип крученої нитки  Frieze , що ми використовуємо для виробництва даної колекції, надають виробам унікальну текстуру, а висока щільність виробів робить їх більш зносостійкими.


Колекція «CAPPUCCINO»

У новій колекції «CAPPUCCINO» представлені килими і килимові вироби в якості Frieze , особливий тип крученої нитки Frieze , що ми використовуємо для виробництва даної колекції, надають виробам унікальну текстуру, а оптимальна щільність виробів робить їх більш зносостійкими.


Колекція «Lotos»

Колекція в якій представлені килимові вироби в якості ( Heat-Set ), які представлені в класичних і сучасних дизайнах. Широкий асортимент дизайнів, різноманітність колірної гами, великий вибір розмірів і форм. Ця колекція чудово доповнить будь-який тип інтер'єру.


Колекція «DREAM»

У новій колекції DREAM - наші дизайнери вклали всю різноманітність пастельних кольорів і сучасні дизайни. Колекції виробляються в якості Frieze , з ниток, скручених особливим чином, що дозволяє надати килимах особливу текстуру і шовковистості.


Колекція «Kolibri»

У новій колекції Kolibri - наші дизайнери вклали всю різноманітність яскравих кольорових гам і сучасні дизайни. Колекції виробляються в якості Frieze , з ниток скручених особливим чином, що дозволяє надати килимах особливу текстуру і шовковистості.


Колекція «CARDINAL»

Cardinal - нова колекція від виробника «Карат» , яка виконана в класичних і сучасних дизайнах. Особливістю даної колекції є поєднання східних забарвлень, велика щільність даної колекції.


Колекція «Flex TPE»

Flex TPE - килими з нерозрізним ворсом на гумовій основі, які не бояться вологи, завдяки чому можна їх використовувати поза приміщеннями. Колірна гамма дозволить підкреслити індивідуальність будь-якого інтер'єру.


Колекція «Shaggy De Luxe»

Колекція високоворсових виробів з використанням специфічно скручених ниток ( Frieze ), які створюють неповторну текстуру вироби, а висота ворсу в 30 мм надає їм обсяг.


Колекція «Fantasy»

Це колекція, в якій представлені килимові вироби з високим ворсом і використанням специфічно скручених ниток, що в поєднання з колірною гамою різноманітних дизайнів, створюють неповторну атмосферу тепла і затишку, які стануть прекрасним доповненням будь-якого інтер'єру.


Колекція «SONATA»

SONATA - новинка килимів і доріжок від виробника «Карат», які виконані в класичному і сучасному дизайнах.
Особливістю даної колекції є ефект рельєфність малюнка, килим м'який і дуже приємний на дотик, також високою щільністю.
Завдяки гармонії кольорів в колекції SONATA ваш будинок придбає комфорт, де ви будете знаходити натхнення і спокій.


Колекція «Iris»

Колекція Iris розроблена в спокійній бежево-сірій гамі. Різноманітність дизайнів дозволить підібрати килим у будь-який інтер'єр.


Коллекция «Luna»

У новій колекції «Luna» представлені килимові вироби в якості (PP BCF), які представлені в класичних і сучасних дизайнах. Традиційні класичні та сучасні абстрактні дизайни килимових виробів в доступному ціновому діапазоні з високою якістю і зносостійкості. Вироби з колекції «Luna»  - це висока якість і сучасні дизайни, які виконані в бежево-коричневому колориті.


Колекція «Sofia»

Завдяки поєднанню двох ниток створюється неповторна рельєфна структура, яка зраджує розкішності і неповторності килимовим виробам з колекції Sofia. Мікрофібра порадує власників своєю м'якістю, ніжна кольорова гама додасть затишку і тепла.


Колекція «Bono»

Bono - поліпшена колекція килимів і килимових виробів Shaggy в спокійній бежевій і яскравою кольоровою гамою, яка значно перевищує щільність попередньої колекції. Ця колекція володіє хорошими експлуатаційними якостями. Ворс м'який і приємний на дотик, не викликає алергічних реакцій. Килими даної колекції стануть справжньою прикрасою Вашого інтер'єру.


Колекція «Domino»

Колекція «Domino» - нова колекція, в якій представлені килимові вироби з високим ворсом і використанням специфічно скручених ниток (Frieze), що в поєднання з колірною гамою різноманітних дизайнів, створюють неповторну атмосферу тепла і затишку, які стануть прекрасним доповненням будь-якого інтер'єру.


Колекція «Tibet»

Tibet нова колекція високоворсових килимів. Пухнасте густе покриття відмінно зберігає тепло і приваблює своєю м'якістю, завдяки чому з легкістю створює затишну атмосферу і додає комфорт в будь-яке приміщення.


Колекція «Mega»

Колекція MEGA , це поєднання двох видів ниток, що створює рельєфну структуру, яка зраджує розкішності і неповторності килимовим виробам з колекції. Мікрофібра порадує власників своєю м'якістю, ніжна кольорова гама додасть затишку і тепла.