Компанія « Карат » заснована в 1996 році з основним профілем діяльності – оптова та роздрібна торгівля килимами та килимовими виробами на території України. Плануючи розширення сфери діяльності нашої компанії, нами було прийнято рішення про будівництво в Україні власної фабрики з виробництва килимових виробів.

2002 рік  – початок підготовчих і будівельних робіт.

2006 рік  – наша фабрика з виробництва килимів і килимових виробів введена в експлуатацію. Цей рік ознаменувався початком нового етапу розвитку нашої компанії.

2008 рік  – вже через два роки ми збільшуємо виробничу потужність нашого підприємства, вироблено понад 5 000 000 м² в рік.

2011 рік  – ми вводимо в експлуатацію другий цех з виробництва килимових виробів, тим самим збільшивши кількість верстатів до 10 одиниць і подолавши позначку в 8 000 000 м² продукції в рік.

2013 рік  – запуск лінії з виробництва поліпропіленової пряжі, прийнято рішення по будівництво нового складського комплексу. Також, компанія вводить в експлуатацію новий сучасний складський комплекс; завдяки установці другого екструдера для виробництва синтетичних волокон, компанія збільшує обсяги виробництва пряжі.

2014 рік  компанія продовжує працювати над розширенням асортименту продукції і ринків збуту. Ми ввели в експлуатацію новий верстат для виробництва килимових виробів, який дозволяє нам виготовляти килими з щільністю 1 000 000 ворсових пучків на м². А також розширили можливості нашого підрозділу по виробництву пряжі – встановивши сучасну крутільно-вертільную машину, що дозволило виробляти нитки не тільки з використанням широкою гамою кольорів, а й надавати їм різних технічних характеристик.

2015 рік компанія «Карат» збільшує кількість ткацьких верстатів до 12 одиниць, більш того, залишається лідером в області торгівлі товарами власного та імпортного виробництва. Продукція виробляється на сучасному ткацькому устаткуванні останніх версій від світових лідерів, таких як Schönherr (Alpha – 400), Van De Wiele (RCi02). Компанія збільшує потужність лінії з виробництва і крутіння поліпропіленової нитки, використовуючи сучасні екструзійні ткацькі лінії компанії SML, крутильні машини Saurer Volkmann для виробництва калібрування нитки.

2016 рік підприємство продовжує активно інвестувати в розвиток бізнесу, нарощувати потужності. Проводяться значні додаткові вкладення в обладнання з виробництва нитки і супутніх машини, які супроводжують процес виробництва нитки і килимів. Підприємство проводить розширення складських і виробничих приміщень, починає будівництво споруд, де будуть розташовані офісні приміщення і склад-магазин для роздрібних продаж власної продукції.

2017 рік. З метою збільшення потужностей, нарощування  обсягів виробництва, розширення асортименту продукції і зниження собівартості власної продукції, в І півріччі 2017р. ТОВ «Карат» за рахунок кредитних коштів придбано для виробництва нитки: 3 машини Allma Volkmann для скручування, 1 машина Power – Heat – Set GMBH для термофіксації і 1 мотатися машина «GILBOS» для 60 ниток, 3 машини тростильні-крутильних Allma Volkmann для виробництва нитки, автоматична мотатися машина типу Gilbos і 4 килимоткацька верстата.
У 2017 році підприємством розпочато будівництво двох додаткових виробничо-складських приміщень, один з об’єктів введено в експлуатацію і зареєстрований в грудні 2017р., Загальна площа 4399,7 кв.м.

2018 рік. У І півріччі 2018 р. підприємством введена в експлуатацію друга черга виробничо-складських приміщень. Закінчено монтаж і введено в експлуатацію всі виробниче обладнання, що придбано протягом 2017-2018г. Станом на 31.12.2018г. на ОЗ підприємства враховується 20 од. килимоткацька верстатів і 8 прядильні лінії. На 2019 року планується зростання з виробництва килимів на 43

2019 рік. У 3 кварталі 2019 року придбано, змонтовано, і введений в експлуатацію 21 килимоткацька верстат. Такого типу верстат перший (8-ми кольоровий, ширина килимових виробів представляє 5м.).

На сьогодні компанія «Карат» є єдиним виробником килимових виробів в Україні і залишається лідером в галузі торгівлі товарами власного та імпортного виробництва. Продукція виготовляється на сучасному ткацькому устаткуванні останніх версій від світових лідерів, таких як Schönherr (Alpha – 400), Van De Wiele (RCi02). Компанія «Карат» збільшила потужність лінії з виробництва пряжі поліпропілену, використовуючи сучасні екструзійні прядильні лінії компанії SML, а також крутильні машини Saurer Volkmann для виробництва каблировании пряжі.
ТОВ «Карат» виготовляє широкий асортимент килимів та килимових виробів в якості Frieze, BCF і Heat – Set. Щільність килимів компанії Карат від 150 тисяч до 1 мільйона на квадратний метр. На сьогоднішній день якість килимів залишається на дуже високому рівні і не поступається світовим брендам. Щоб утримати таку високу планку компанія КАРАТ безперервно працює в трьох напрямках: розвиває виробництво, впроваджує передові технології і удосконалює ефективну модель ведення бізнесу.

Компанія « Карат » як символ якості