Стратегія розвитку і місія компанії

Наша місія

Ми дбаємо про розвиток і вдосконалення компанії. « Карат » – сучасна успішна компанія, яка усвідомлює свою відповідальність у розвиток килимового виробництва в текстильній промисловості України.

Наша стратегія

Щоб стати виробником килимових виробів зі світовим ім’ям, ми дотримуємося трьох основних принципів успіху: розвиток виробництва, впровадження передових технологій та удосконалення ефективної моделі ведення бізнесу.

Ефективний менеджмент

Ми пишаємося командою наших фахівців, яка забезпечує чітку організацію виробничих процесів і ефективне використання ресурсів компанії, що в цілому забезпечує бездоганне виконання поставлених бізнес-завдань.

Розширення виробництва

Розширюючи виробничі ресурси, ми не тільки збільшуємо виробничу потужність компанії, але і цілком займаємося удосконаленням якості виробленої продукції та логістичних процесів. У своїй роботі ми використовуємо передові технології та обладнання, забезпечуючи високий рівень операційної ефективності і конкурентоспроможності.

Удосконалення бізнес-моделі

У цьому напрямок наша компанія орієнтується на збільшення рентабельності та диверсифікацію ризиків шляхом розвитку власної лінії виробництва текстильного сировини, що дозволяє нам мінімізувати сировинну залежність і відкрити для компанії новий ринок з виробництва синтетичних волокон. Ми інвестуємо як в будівництво нових, так і модернізацію вже експлуатованих виробничих комплексів, складських приміщень, покращуючи технічні та логістичні бази і процеси.

Наші цінності

Наша компанія – це команда професіоналів-однодумців, в якій ми поважаємо і підтримуємо один одного, цінуємо внесок кожного і прислухаємося до думки інших. Тісна командне співробітництво в атмосфері взаємоповаги, довіри та чесності створює майбутнє нашої компанії.